Montaż instalacji LPG marki STAG

AC SA jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem samochodowych systemów LPG/CNG. Na polskim rynku motoryzacyjnym AC SA działa od ponad 25 lat, zatrudnia ponad 400 osób i obecnie jest największą firmą w segmencie instalacji gazowych w kraju. Jak wskazują szacunki spółki, AC SA posiada około 45% udział w rynku polskim. AC SA oferuje ponad 200 produktów do autogazu, spośród których wiodącą rolę odgrywają sterowniki do instalacji LPG/CNG. Sztandarowym elementem oferty handlowej spółki jest seria produktów pod marką STAG, prawdopodobnie najbardziej rozpoznawana i najchętniej kupowana marka podzespołów elektronicznych do autogazu na rynku. Wiele rozwiązań zastosowanych w ofercie tej marki było i jest pionierskimi na rynku na skalę światową.


Światowa marka

Przeszło 25 lat na światowych rynkach.


Bezawaryjne działanie

Z naszą usługą instalacyjną, nie martwisz się już o nic.


Bezproblemowy serwis

Łatwość w dostępie do części zamiennych i proste przeglądy.


Tryb Bezobsługowy

Włączasz, jedziesz i zapominasz, tylko pamiętaj o tankowaniu!

images/stag-gepard-instalacje-gazowe-lpg.png

Nie jesteś pewny możliwości instalacji? Zadzwoń do nas!

images/stag-gepard-instalacje-gazowe-lpg.png

Montaż Instalacji Gazowej LPG STAG w Katowicach

Instalacje gazowe Stag to świetna inwestycja w ekonomię i ekologię jazdy. Na terenie miasta Katowice wiele warsztatów zajmuje się montażem instalacji lpg, zachęcamy jednak do skorzystania z usług profesjonalistów. Posiadając wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu tego typu instalacji, jesteśmy pewni, iż oddajemy w Państwa ręce samochód, który jest w pełni sprawny i który będzie prawidłowo służył przez lata. Instalacje gazowe Stag są godne polecenia, co potwierdzają zarówno opinie klientów, jak i nasze doświadczenie z marką.

Przykładowa Cena Instalacji Gazowej STAG

Poniższa wycena służy jedynie wstępnej orientacji w kosztach instalacji, dokładna cena zależna jest od rodzaju instalacji oraz modelu i rocznika samochodu.


 • Montaż Instalacji Gazowej STAG

 • od 2199

  .00

  cena zależna od sterownika instalacji
  • Zbiornik toroidalny do 55L (w miejce koła zapasowego wew. pojazdu)
  • Wlew gazu pod klapką wlewu paliwa
  • Solidny pokrowiec na koło zapasowe
  • Przedłużenie zaworu tankowania
  • Pełna dokumentacja do zarejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji

Ekonomia i ekologia

Instalacje gazowe Stag to przede wszystkim solidne wsparcie ekonomiczne. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele można zaoszczędzić decydując się na montaż instalacji lpg w samochodzie. By się o tym przekonać, zachęcamy do skorzystania z kalkulatora opłacalności, który zamieściliśmy na naszej stronie. Kilka podstawowych informacji pozwoli ustalić, jak wiele zyskamy podejmując decyzję o montażu autogazu. Koszt wykonania usługi można natomiast ustalić poprzez formularz ofertowy - wówczas poznają Państwo szacowany koszt i czas montażu.

Gdzie warto zamontować instalację LPG?

Instalacje gazową Stag warto zamontować w warsztacie Gepard w Katowicach, ponieważ od lat specjalizujemy się w instalacjach tej marki. Realizacje usług można zobaczyć w naszej galerii. Instalacji dokonujemy zarówno w nowych, jak i starych samochodach, doradzamy też niezawodne i rozsądne rozwiązania. Dysponujemy nowoczesnymi metodami i narzędziami pracy, a nasi pracownicy dołożą starań, by usługa przebiegła sprawnie i by byli Państwo zadowoleni z jej rezultatów. W czasie instalacji, otrzymają Państwo do dyspozycji auto zastępcze.

Jesteśmy transparentnii | Wybierz instalację STAG!znajdź najlepszy terminUmów się na montaż LPG STAG