Instalacja dedykowanych haków holowniczych w Gepard Autoserwis

Haki holownicze są instalowane z tyłu pojazdu, aby ułatwić transport dodatkowych gabaytów, które nie do końca moga zmieścić sie pod dachem samochodu. Mogą być używane do różnych celów, takich jak transport rowerów, łodzi czy przyczep kamperowych.
Konstrukcja haków holowniczych jest zgodna z wytycznymi producenta co do instalowania w okreslonych punktach montażu. Oferowane wiążki elektryczne są również dedykowane lub kiedy to możliwe - uniwersalne.


Haki ręczne


Haki półautomatyczne


Haki automatyczne


Dedykowane do modeli

Wybierz markę i model, my dostarczymy dedykowane rozwiązanie

images/instalacja-hakow-katowice-gepard-min.jpg

Korzyści posiadania haka holowniczego

Posiadanie haka holowniczego, najmocniej docenią użytkownicy wypadów samochodowych czy to w celach rekreacyjnych czy sportowych. Daje on poczucie swobody w podróżowaniu, bez uporczywych i dotkliwych wyrzeczeń związanych z ograniczoną przestrzenią. Instalowane przez Gepard haki to również coś więcej:


  • Bezpieczeństwo przede wszystkim
  • Jakość, której możesz zaufać
  • Oszczędność czasu i pieniędzy
  • Polski zaufany producent
  • Kompatybilność z każdym modelem samochodu

Nasze haki działają z każdym modelem samochodu - od małego sedana po SUV - mamy dla Ciebie każdą opcję instalacji!

images/wiazka-elektryczna-gepard-min.png

Dedykowane wiązki elektryczne

W zależności od wymogów instalacyjnych, oferowane przez nas haki posiadają kompatybilne z konkretnym modelem samochodu wiązki przyłączeniowe lub jeśli producent postawił na standaryzowane rozwiązanie - uniwersalne wiązki kompatybilne ze standardem 7 lub 13 pin, które obejmuje ok 70% samochodów.

Haki holownicze dedykowane do każdego modelu samochodu!

Haki holownicze dostępne w ofercie Gepard pochodzą od polskiej firmy produkującej zaczepy kulowe (haki holownicze) do samochodów osobowych i dostawczych już od 1976 roku. Firma Auto-Hak ze Słupska to gwaranja norm jakościowych i uczciwej rynkowej ceny! Firma posiada szereg certyfikatów i homologacji na dostarczane produktu, m.in. CERTYFIKAT ISO 9001, Homologacja E20 oraz Świadectwo homologacji typu WE.

images/auto-hak-slupsk-logo-min.png

Haki holownicze Gepard Katowice

pln od 1299

.00

W cenie ujęty jest produkt oraz usługa.

  • Ew. demontaż elementów pojazdu
  • Instalacja haka
  • Podpięcie wiązki
  • Montaż i kompletacja pozostałych podzespołów

Umów montaż haka w Gepard Autoserwis

Bez względu na to, do jakiego pojazdu szukasz haka holowniczego, mamy go! Dzięki naszej szerokiej gamie opcji i funkcji, już nigdy nie będziesz musiał martwić się o kompatybilność i homologację. Nasz serwis dobierze dla Ciebie odpowiedni hak holowniczy i wiązkę dedykowaną do samochodu.

Pełny proces instalacji wykonujemy na miejscu i "na poczekaniu". Pojazd dostępny jest do Państwa dyspocyzji już po kilku godzinach. Na naszą pracę oraz na sam produkt dajemy oczywiście gwarancję!

Zapraszamy do naszego warsztatu w Katowicach!

Zaufaj doświadczeniu | Wybierz dedykowane haki!znajdź najlepszy terminUmów montaż haka