Mechanika samochodowa - naprawa pojazdów Katowice

Profesjonalny przegląd i naprawa usterek

Mechanika samochodowa to nasz sposób na życie, a przede wszystkim nasza pasja. Gepard Autoserwis Katowice to warsztat, w którym zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów wszystkich marek, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Niezależnie od typu, przebiegu i wieku samochodu, dajemy z siebie wszystko, by spełnić Państwa oczekiwania. Atrakcyjne ceny oraz sprawna realizacja zleceń to korzyści ze współpracy, które doceniają nasi klienci.

Jako profesjonalny serwis samochodowy obdarzony zaufaniem znanych klientów korporacyjnych, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Profesjonalna kadra, wieloletnie doświadczenie oraz ogromna pasja motoryzacyjna są gwarancją najwyższej jakości. Zdając sobie sprawę, iż naprawa samochodów to często usługi pierwszej potrzeby, oferujemy możliwie krótkie terminy realizacji.

mechanika pojazdowa katowice

ZADZWOŃ DO NAS 506 962 027

naprawa samochodów katowice

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w naprawie samochodów w Katowicach

Mechanika pojazdowa w dużej mierze zależy od narzędzi i wyposażenia warsztatu. W mieście Katowice brakuje profesjonalnych serwisów, w których zarówno metody, jak i narzędzia pracy nie są przestarzałe. My staramy się tę lukę zapełnić, oferując usługi na najwyższym poziomie - by raz naprawiony element pozostał sprawny i by jego naprawa była równie sprawna. Kompleksowość usług, przejrzyste zasady współpracy, a także rekomendacje klientów to mocne strony serwisu Gepard Autoserwis.

Szybka i profesjonalna naprawa samochodów na terenie Katowic nie musi wiele kosztować. Optymalizacja narzędzi, miejsca i metod pracy pozwala nam redukować niepotrzebne koszty i wdrażać najlepsze rozwiązania dla klientów. Dzięki temu nasi klienci chętnie wracają, a my wierzymy, że nasza praca przyczynia się do poprawy wydajności i bezpieczeństwa auta, a także ekonomii jazdy.

Gepard Autoserwis to lider w mechanice samochodowej na terenie Katowic

Kierując się długoletnim doświadczeniem i orientując się w rozwiązaniach branży motoryzacyjnej, jakie oferuje rynek, indywidualnie dobieramy metody naprawy. Tak, by były korzystne cenowo (także w dłuższej perspektywie) i by rezultat był jak najtrwalszy.

Mechanika pojazdowa nie ma przed nami tajemnic. Zwykle wielokrotnie mieliśmy do czynienia z konkretnymi usterkami w danym typie samochodu, co w ogromnej mierze usprawnia codzienną pracę i pozwala na cięcia kosztów tam, gdzie to faktycznie możliwe. Poniżej przedstawiamy pełen wachlarz usług związanych z mechaniką pojazdową, który Państwu oferujemy.

mechanika samochodowa katowice
Mechanika i naprawa samochodowa, pojazdowa - serwis, warsztat w Katowicach

Mechanika pojazdowa Katowice - zakres usług

Zakres naszych usług w zakresie mechaniki samochodowej to m.in.:

 • Wymiana oleju
 • Wymiana filtrów: filtry oleju, paliwa, powietrza, przeciwpyłkowe (klimatyzacji)
 • Wymiany płynów eksploatacyjnych.
 • Wymiana/naprawa:
  • naprawa silnika, skrzynie biegów, układy wspomagania kierownicy
  • paski rozrządu, paski klinowe
  • układy zapłonowe: świece, przewody zapłonowe, cewki, kopułki, palce, aparaty zapłonowe, czujniki zapłonu, sondy lambda
  • układy chłodzenia: chłodnice, pompy wody, przewody, płyny, termostaty, nagrzewnice
  • układy hamulcowe - klocki, szczęki, tarcze, bębny, tłoczki, cylinderki, pompy hamulcowe, zaciski, wspomagania (serwo), przewody hamulcowe, linki hamulca ręcznego
  • rozruszniki, alternatory
  • naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Sprawdź stan naprawy pojazdu

GALERIA ZDJĘĆ

Powrót do góry
/mechanika