Instalacje gazowe Katowice

Fakty i mity

Instalacje gazowe, czyli inaczej mówiąc instalacje lpg to chętnie wybierane rozwiązanie, które wykonamy dla Państwa na terenie miasta Katowice. Z roku na rok przybywa klientów zainteresowanych montażem gazu. Głównym powodem jest oczywiście ekonomia jazdy. W porównaniu z benzyną gaz wychodzi zdecydowanie korzystniej. Odpowiedź dotycząca opłacalności owego rozwiązania jest w zasadzie oczywista.

Jak w przypadku każdego rozwiązania, tak i w przypadku instalacji gazowych, utarły się pewne mity. Jednak nawet przy delikatnie zwiększonym zużyciu paliwa, jakim jest gaz, nadal instalacje lpg wypadają zdecydowanie korzystniej. W zależności od cen paliwa w danym okresie czasu, stosunek kosztu gazu do benzyny wynosi mniej więcej 1/2. Panuje także przekonanie, iż gaz zmniejsza możliwości silnika - jest to prawda, jednak maksymalnie o 10% dając wszak w zamian wymierne korzyści.

instalacje gazowe katowice

ZADZWOŃ DO NAS 506 962 027

instalacje lpg katowice

Profesjonalny montaż instalacji gazowych w Katowicach

Instalacje lpg są w pełni bezpieczne. Wszystkie komponenty stosowane w Polsce, w tym również przez nasz warsztat w Katowicach, posiadają odpowiednie atesty. Firmy zaopatrujące polski rynek zleciły ponadto specjalistyczne testy na Politechnice Śląskiej, które potwierdziły bezpieczeństwo rozwiązań obecnych na naszym rynku.

Gepard Autoserwis wykona dla Państwa montaż instalacji gazowych fachowo i sprawnie, zapewni też samochód zastępczy na czas trwania usługi. To bardzo wygodne rozwiązanie, które ułatwia naszym klientom podjęcie decyzji z dnia na dzień. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie instalacji lpg, dlatego wykonujemy usługi solidnie i profesjonalnie.

Instalacje lpg - Katowice, warsztat Gepard: by instalacja była niezawodna

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje: opis montażu, informacje dotyczące producentów, a także galerię wykonanych przez nas instalacji. Niezbędnym narzędziem jest też kalkulator opłacalności usługi, dzięki któremu czarno na białym otrzymają Państwo dane dotyczące indywidualnych korzyści.

Umieściliśmy tu także formularz ofertowy pozwalający na szybki kontakt w sprawie konkretnego samochodu. Niezbędne informacje takie jak model, rok produkcji czy moc auta pozwolą naszym pracownikom przygotować wycenę i sugerowane warunki współpracy. Instalacje gazowe to doskonała inwestycja na lata - zapraszamy do naszego warsztatu w Katowicach.

instalacje gazowe lpg katowice
Powrót do góry
/index.php?id=autogaz