Instalacje gazowe Lovato Katowice

Niezawodne podzespoły

Instalacje samochodowe, w tym również instalacje gazowe Lovato wykonamy dla Państwa w naszym warsztacie na terenie miasta Katowice. Na tle konkurencji wyróżnia nas fachowe wykonanie usługi, indywidualne podejście do klienta i najnowocześniejszy warsztat pracy. Kompetentni i doświadczeni pracownicy sprawią, iż instalacja będzie niezawodna, a usługa bezproblemowa. Zamawiając usługę montażową, nasi klienci otrzymują ponadto samochód zastępczy. Zachęcamy do zasięgnięcia opinii na temat instalacji gazowych Lovato, które ze swojej strony możemy polecić.

Z naszego doświadczenia wynika, iż instalacje gazowe Lovato to jedne z mniej awaryjnych podzespołów, dzięki którym nasz samochód będzie bardziej ekonomiczny. Sterownik Lovato EXR posiadają funkcję dotrysku benzyny podczas jazdy na LPG, czyli pojazd jednocześnie może jeździć na dwóch paliwach. Podanie niewielkiej dawki benzyny do komory spalania dodatkowo smaruje i schładza gniazda zaworowe co przekłada się na wyższą higienę i żywotność silnika. Jest to bardzo przydatna funkcja w przypadku montażu instalacji gazowej do silników z „miękkimi”gniazdami zaworowymi. Dotyczy to przede wszystkim pojazdów produkcji japońskiej i koreańskiej. Jazda autem wielu z nas sprawia prawdziwą przyjemność, często jest to też po prostu zwykła konieczność. Niezależnie jednak, czy jeździmy dużo na długich trasach czy na paliwożernych miejskich odcinkach, z pewnością nasz portfel odczuje znaczną różnicę. Gaz jest tańszy od benzyny i - co równie istotne - dostępny w przeszło 5,5 tys. stacji na terenie kraju.

instalacje gazowe lovato katowice
instalacje lpg lovato katowice

Postaw na ekonomię jazdy z instalacjami gazowymi Lovato - Katowice

Samochody zasilane gazem są bardziej ekologiczne od pojazdów benzynowych, jako iż emitują do środowiska mniej szkodliwych substancji takich jak dwutlenek węgla, azot, jak również cząstki stałe. Instalacje gazowe Lovato SMART oraz LOVATO EXR są bezpieczne i właściwie bezawaryjne, pozwalają na wygodne użytkowanie - zamontowane w naszym warsztacie w Katowicach pozwolą przez wiele lat cieszyć się dobrą inwestycją. Instalacje lpg montujemy tak w nowych, jak i starych pojazdach.

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Dzięki niemu poznają Państwo szacowane koszty związane z montażem. Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu omówienia szczegółów, indywidualnych oczekiwań, odpowiedzą też na Państwa pytania, czy wątpliwości. Jesteśmy przekonani, iż instalacje gazowe Lovato pozwolą cieszyć się beztroską jazdą. Zapraszamy do współpracy.

Powrót do góry
/auto-gaz/producenci/lovato