Instalacje gazowe Landirenzo Katowice

System dopasowany do silnika

Polecamy naszym klientom instalacje gazowe Landirenzo, które montujemy w naszym warsztacie w mieście Katowice. Firma Landi Renzo to firma z długą tradycją sięgającą roku 1954. Od kilkudziesięciu lat jest liderem w dziedzinie systemów na lpg oraz metan do napędów samochodowych. Jest to włoska marka i jeden z wiodących producentów instalacji gazowych. Landirenzo posiada w swej ofercie obszerny wybór systemów dopasowanych do różnych typów silnika. Sterowniki Landirenzo Omegas posiadają funkcję dotrysku benzyny podczas jazdy na LPG, czyli pojazd jednocześnie może jeździć na dwóch paliwach. Podanie niewielkiej dawki benzyny do komory spalania dodatkowo smaruje i schładza gniazda zaworowe co przekłada się na wyższą higienę i żywotność silnika. To doskonały wybór dla klientów ceniących wysoką jakość oraz niezawodność.

Zaletą instalacji gazowych są przede wszystkim dużo niższe koszty niż w przypadku silników benzynowych. Ponadto instalacje na gaz są rozwiązaniem bardziej ekologicznym od benzyny, emitują mniej dwutlenku węgla, azotu, a także cząstek stałych. Instalacje gazowe Landirenzo są w pełni bezpieczne, co potwierdziły liczne testy. Nie wszyscy wiedzą, iż auto na gaz pracuje ciszej aniżeli samochód na benzynę, co zwiększa komfort podróży. W Polsce paliwo lpg zatankujemy na przeszło 5,5 tys. stacji - dostępność nie będzie więc stanowić problemu.

instalacje gazowe landirenzo katowice
instalacje lpg gazowe landirenzo katowice

Możliwości montażu instalacji gazowych Ladirenzo w Katowicach

Powstanie instalacji gazowych Landirenzo poprzedziły szczegółowe badania technologiczne. Gwarantuje to długą żywotność i niską awaryjność systemu, a także możliwie szybki zwrot inwestycji. Jeśli zdecydują się Państwo na montaż instalacji gazowych Landirenzo w naszym warsztacie na terenie Katowic, otrzymają Państwo samochód zastępczy na czas trwania usługi. W ten sposób chcemy ułatwić podjęcie decyzji o inwestycji oraz sprawić, by montaż nie stanowił problemu w pełnej wyzwań codzienności.

Instalacje gazowe Landirenzo możemy szczerze zarekomendować. W Katowicach jest wiele warsztatów montujących systemy lpg w samochodach, nasz warsztat wyróżnia się jednak wieloletnim doświadczeniem i nowoczesnymi narzędziami pracy. Doskonale znamy podzespoły Landirenzo, a usługę wykonujemy sprawnie i w odniesieniu do oczekiwań klienta. Jeśli posiadają Państwo wątpliwości lub chcieliby zapytać o więcej szczegółów, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Powrót do góry
/auto-gaz/producenci/landirenzo