Instalacje gazowe Emmegas Katowice

Łatwy montaż i kalibracja

Emmegas to włoska marka instalacji gazowych obecna na polskim rynku od niedawna. Na rynku światowym od wielu lat cieszy się zaś doskonałą renomą. Instalacje gazowe Emmegas, które proponujemy Państwu w warsztacie Gepard w Katowicach, to rozwiązanie zarówno praktyczne, jak i rozsądne. Jest to funkcjonalna i prosta instalacja w korzystnej cenie. Jej największym atutem jest niezawodność. Adaptacji mogą podlegać samochody z silnikiem posiadającym od 2 do 10 cylindrów. Łatwy montaż oraz kalibracja powoduje, iż system jest właściwie bezawaryjny, a także intuicyjny.

Instalacje gazowe Emmegas to z pewnością jedna z korzystniejszych ofert na tle konkurencji. Na terenie miasta Katowice mogą ją Państwo zamówić właśnie u nas. Zapewniamy sprawną usługę montażową, a także samochód zastępczy na czas jej realizacji. Jeśli cenią Państwo niezawodność, wybór Emmegas i warsztatu Gepard z pewnością nie rozczaruje. Chętnie udzielimy też wszelkich szczegółowych informacji dotyczących marki, instalacji i jej podzespołów.

instalacje gazowe emmegas katowice
instalacje lpg emmegas katowice

Atuty instalacji gazowych Emmegas (Katowice)

Jak pozostałe instalacje lpg, tak również instalacje gazowe Emmegas są doskonałą inwestycją w sensie ekonomicznym. Wygodne użytkowanie, zdecydowanie niższe koszty, a także - jak mówią ostatnie badania - większa żywotność silnika to zalety posiadania samochodu na gaz. Sterowniki Emmegas posiadają funkcję dotrysku benzyny podczas jazdy na LPG . Czyli pojazd jednocześnie może jeździć na dwóch paliwach . Podanie niewielkiej dawki benzyny do komory spalania dodatkowo smaruje i schładza gniazda zaworowe co przekłada się na wyższą higienę i żywotność silnika. W Polsce rozwiązanie to jest bardzo popularne. Inwestycja szybko się zwraca i zaczyna generować dużo niższe koszty eksploatacyjne w porównaniu do aut benzynowych. Bezpieczeństwo takiego rozwiązania również zostało wielokrotnie potwierdzone i wydaje się bezdyskusyjne.

Zachęcamy do poznania szczegółów oferty na instalacje gazowe Emmegas oferowane przez nasz warsztat w Katowicach. Kalkulator opłacalności inwestycji, formularz dotyczący wyceny montażu w Państwa samochodzie, a także inne przydatne informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Posiadamy duże doświadczenie w montażu instalacji lpg i zapewniamy korzystne warunki współpracy. Instalacja wykonana u nas z pewnością okaże się niezawodną i dobrą inwestycją na wiele lat.

Powrót do góry
/auto-gaz/producenci/emmegas